CENNIK

  • Diagnozowanie, Sprawdzanie, Naprawianie sieci przewodowych 10/100/1000mbit /s

    Dzięki najwyższej jakości urządzeniu jakim jest Fluke LinkRunner PRO jesteśmy w stanie szybko wykryć przyczynę błędnego działania TWojej sieci komputerowej. Urządzenie testuje sieci opartę o skrętkę działające w prędkościach do 1Gbit/s. Powierz zadanie firmie, którą nie ogranicza technologia.

  • Diagnozowanie, Sprawdzanie, Naprawianie sieci bezprzewodowych 802.11 a/b/g/n 2,4Ghz - 5Ghz

    Sieci bezprzewodowe mają to do siebie, że ich nie widać. Dzięki profesjonalnemu urządzeniu Fluke AirCheck, będziemy w stanie sprawdzić obciążenie poszczególnych kanałów w każdym zakresie dostępnym na rynku. Analiza poparta końcowym raportem przyczyni się do zwiększenia wydajności Państwa sieci bezprzewodowej i umożliwi wyeliminowanie źródeł zakłóceń oraz awarii Pańśtwa sieci.

  • Profesjonalne czyszczenie sprzętu informatycznego

    Jeżeli masz dużo sprzętu, nie masz czasu, nie wiesz jak się do tego zabrać, a komputery zaczynają się wyłączać bądź piszczeć lub też głośno chodzić, to czas, aby je przeczyścić. Kurz we wnętrzu komputera powoduje przegrzewanie się elementów elektronicznych. Temperatura już powyżej 70oC jest w stanie nieodwracalnie uszkodzić procesor i inne elementy komputera. Zatem nie zwlekaj i zadbaj o sprzęt już dziś. Korzystając z tej usługi już teraz jesteś w stanie zaoszczędzić koszt zakupu nowego komputera, przy stosunkowo nie wysokiej cenie usługi.