CENNIK

4 IT Solution - rozwiązania szybkie i profesjonalne, outsourcing IT, +48 886-373-446
4 IT Solution - Szybko i profesjonalnie. Sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe

Cennik > LAN / WLAN

 • Konfiguracja sieci (dzielenie łącza internetowego)


  Sieć jest konfigurowana w taki sposób, że może z niej korzystać kilka komputerów jednocześnie, bez konieczności wykupywania drugiego łącza, w taki sposób. Operator widzi jakby do sieci było przyłączone dalej jedno stanowisko - w przypadku sieci bezprzewodowych, sieć jest dodatkowo zabezpieczana.

60zł
 • Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych


  Zabezpieczenie sieci bezprzewodowych w oparciu o SSID, MAC adress, WEP, WPA (TKIP/AES), WPA2(TKIP/AES). Niezabezpieczenie sieci bezprzewodowej może prowadzić do odpowiedzialności prawnej, dlatego warto zabezpieczyć ją przed osobami trzecimi.

60zł
 • Konfiguracja router'a / access point'a


  Router bądź access point jest konfigurowany wedle potrzeb i założeń Klienta

60zł
 • Podłączenie komputera do sieci / internetu


  Jest to przyłączenie stanowiska końcowego do sieci przewodowej / bezprzewodowej. Przy większej ilości komputerów (>2) cena jest negocjowalna.

30zł/pc
 • Tworzenie dostępu zdalnego do komputera z dowolnego miejsca


  Dostęp zdalny jest tworzony w oparciu o kilka rozwiązań w zależności od uwarunkowań jednostki do której będą robione przyłączenia (software) jak i uwarunkowań sieci w której jest jednostka.

100zł
 • Zarobienie końcówki


  Usługa obejmuje zarobienie końcówki na przewodzie sieci LAN wg standardów - w przypadku ilości > 1 cena usługi znacznie spada i jest ustalana indywidualnie.

30zł
 • Wykonanie profesjonalnej analizy środowiska sieci bezprzewodowej lub przewodowej. Znajdywanie źródeł zakłóceń, obciążeń kanałów itp.


  Badania przeprowadzane są przy pomocy profesjonalnych urządzeń renomowanej firmy Fluke (sieci przewodowe - LinkRunner Pro, sieci bezprzewodowe - AirCheck). Urządzenia te są najwyższej klasy w obszarze swoich zastosowań. Czas naliczany jest za każdą rozpoczętą godzinę.

200zł/h
 • Projektowanie/ Wykonanie sieci informatycznej / komputerowej


  Sieć jest dostosowana do potrzeb Klienta. Spełnia jego oczekiwania wydajnościowe jak i zabezpieczeń. Usługa może być wykonana od projektu aż po podłączenie stanowisk końcowych wraz z konfiguracją wliczająć w to prowadzenie przewodów.

Zadzwoń: 886-373-446

Zadzwoń już teraz i zamów wizytę: 886-373-446

Wystawiamy Faktury 23% VAT.
Kwoty zawarte w cenniku są kwotami netto
Pamiętaj - płacisz za usługę nie za czas jej wykonania
W dni świąteczne stawka wynosi 150% ceny podanej w cenniku - minimum 150zł. Stałe wynagrodzenie w tych dniach dotyczy kwot do 100zł. Za usługi warte więcej niż 100zł wynagrodzenie wynosi 150% ceny normalnej. Dotyczy to równiez usług wykonywanych w godzinach nocnych tj. po godz. 21:00-08:00. Istnieje możliwość negocjacji stawki zatem w trakcie świąt i godzin nocnych prosimy o kontakt.

(Klienci korzystający już z naszych usług mimo mimo świąt czy późnej godziny mogą liczyć na zniżki).